Archive For 20 Temmuz 2015

15 Çılgın Dudak Dövmesi

15 Çılgın Dudak Dövmesi

Bu çılgın insanlar dudak dövmeleriyle dövmenin yeri olmadığını kanıtlıyorlar.

Sizinde dudak dövmeniz varsa lütfen bizimle paylaşın.

Sizi Uçuracak 18 Muhteşem Kanat Dövmesi

Sizi Uçuracak 18 Muhteşem Kanat Dövmesi

Bir melek gibi ilhamlı yada bir kuş gibi özgürseniz, bu muhteşem kanat dövmeleri sizin için.

Oynayabileceğiniz İnteraktif ve Eğlenceli Dövmeler

Oynayabileceğiniz İnteraktif ve Eğlenceli Dövmeler

Canınız sıkıldığında dövmenizle oynamak güzel fikir olabilir 🙂

20 Kadınsı Dövme

20 Kadınsı Dövme

Kadınsı dövmeler her zaman daha estetiktir. Kuşkusuz,kadınlar her zaman her şeye belirli bir güzellik katar.Kadınlar aslında görkemli yaratıklardır ve seçimlerinden dolayıda farklılık yaratırlar. Güzel bir kadının üzerinde durabilecek en güzel giysi ise iyi bir dövmedir.

Kadınsı dövmelerin hepsi, küçük, yumuşak ve narin olmak zorunda değildir.Herhangi bir görüntü yumuşatılmış olabilir.Sadece “güzel” yani kadınsı dövme çiçek, ya da sürekli popüler olan kelebek olmak zorunda değildir diye düşünüyorum. Doğru tarz, gölgeleme ve yerleştirme ile bir hançer veya bir yılan kadın vucundunda harika bir hale gelebilir.Unutmayın dövmeniz sizin karakterinizin dışa vurumudur.Örneğin ;Küçük dövmeye sahip olan bir bayanın özellikleri genellikle ince narin ve çekicidir.

Bel yada yan bölgeye yapılan kadınsı dövmeler köşe taşıdır. Dişiler zaten güzelliğini gösteren bu bölgelere uygun bir dövme tercih ettiğinde sonuç mükemmel olur.Diğer kadınsı yerler arasında; kulak, ayak, boyun, omuz,bacak, el bileği ve köprücük kemiği vardır. Şehvetli ama bir tarafı gizli isyancılar için, kalça üzerinde küçük bir dövme oldukça uygundur. Kaburga üzeri hassas bir bölgedir eğer acıya dayanıklıysanız bu bölgede çok popülerdir.Şimdi sizinle bu dövmelerden bazılarını paylaşacağız.

26 Değişik Tüy Dövmesi

26 Değişik Tüy Dövmesi

Tüy dövmeleri ”kaygısız hippihavası elde etmek isteyen genç kadınlarda, çok popülerdir. Onlar da özgürleşme ve hafif görünüş duygusu uyandırma eylemi vardır.

Ayrıca bir kafatası dövmesine göre daha az tehditkar gözüktüğü için anneden onay almakta daha kolay olacaktır.Şaka bir yana, bir tüy dövmesi aslında ölümün sembolüdür. Ama aynı zamanda tüyün hangi kuş türüne ait olduğunada bağlıdır.

Örneğin, baykuş tüylerinin gizem ve istihbarat anlamına geldiğine inanılmaktadır.Şimdi birlikte kızılderili köklerimize dönelim

.

 

20 Güzel, Acayip, Gülünç Kıç Dövmesi

20 Güzel, Acayip, Gülünç Kıç Dövmesi

Kıçlarımız dövmeler için eğlenceli ve ilginç bir yerdir. Bu 20 güzel, komik ve gülünç kıç dövmelerini umarım beğenirsiniz.

İlginç Dövmeler

İlginç Dövmeler

İnternette göze aşina olmuş dövmelerden sıkıldınız mı ? Farklı bir dövmeye sahip olmak istiyorsanız işte bu yazımız tam size göre.Aşağıda dövmelerini paylaşmış olduğumuz kişiler farklı yaşam tarzlarını ve hayata karşı eğlenceli bakış açılarını dövmeleriyle yansıtmış kişiler.Dövmenizle evcil hayvanınıza yeni bir görünüm kazandırabilir,dökülmüş olan saçlarınızın yeniden çıkması için uğrasmak yerine eğlenceli ve zekice yapılmış olan bu dövmeler sayesinde sizi daha ilgi çekici hale getirmesine izin verebilirsiniz.Eğer sizde hayattaki herşeye eğlenceli tarafından bakmayı sevenlerdenseniz yerleştirme dövmeler sizin için uygun bir tarz olacaktır

15 Punk Rock Dövmesi

15 Punk Rock Dövmesi

Rock müzik ve dövme sanatı bağlantılıdır.Eğer hard rock dövmesi düşünüyorsanız bizim önerimiz olan punk rock dövmelerinden örnek alabilirsiniz.Punk hareketinin kökü 70’li yıllara dayanır.

Kuzey Amerika ve Avrupa’daki gençliğin müzik sanat moda ve isyana dayalı yaşam biçimi yeni bir tür yaratmaya karar verdi.New York ve Londra’da punk sermayeleri vardı.Punk hareketinin İlk sinyallerİ Iggy Pop, Sex Pistols ve Clash gibi moda tasarımcısı Vivienne Westwood olarak ikonik bantlar ve müzisyenler tarafından verildi.

Dövme gerçekten bireysellik göstermek için ekstra bir yol oldu.Dar görüşlü fikirlere sahip bir toplum şok oldu, ama aynı zamanda, “yaşamak için Çok hızlı, ölmek için çok genç” ve “Hayır geleceği” sloganları gençlik, hayat ve zevk için atıldı. Punk moda ve sanat artık oldukça çoğalmıştı yanı sıra dövmede vardı ve serseri müziği gelişti.Punk hala hayatımızda,birçok hayranı ve seveni bulunmakta.

Punk rock dövmelerini görüyorsanız o dönemin serseri ruhunu hala yaşayan ve o döneme hayran olan kişileri tanımak için iyi bir yoldur.Ve şimdi size bu tarz dövmelere sahip insanları görebilmeniz için ücretsiz bir bilet sunuyoruz.

 

Tuhaf ve Komik Dövmeler
Yaz için 16 Mükemmel Plaj Dövmesi

Yaz için 16 Mükemmel Plaj Dövmesi

Sizin mükemmel plajınız neresi…

18 Kutsal Olmayan Rahibe Dövmeleri

18 Kutsal Olmayan Rahibe Dövmeleri

Rahibelerin tüm günahlarını keşfediyoruz…

Derinin kutsal kardeşlerini sizinle tanıştıralım.

Saat Dövmeleri

Saat Dövmeleri

Neden saat dövmeleri bu kadar popüler?

Saat dövme için sıradan bir nesne gibi gözüküyor??? Ama saatler sadece sıradan nesneler değildir. Onlar zamanı ölçmek için kullanılan araçlardır. Bizim yaşam süremiz saatler tarafından yönetilmektedir. Saatlerin tik-tak ları bizim günümüze ritim vererek iyi ve kötü anlarımıza eşlik eder.Bizim yaşamımızı saniye saniye sayar ve bazen süresi daha uzun veya daha kısa gelir.Yani saat dövmelerinin çok derin anlamları vardır. Saatler ölüme yaklaştığımızı bize hatırlatır ve anı daha iyi değerlendirmemizi sağlar..

Saatler kadere karşı olan mücadelemizin sembolleridir. Saat Dövmeleri,cildimizde zamanı durdurmak veya anıları sonsuzlaştırmak için bir yoldur. Saat dövmelerinin genellikle çok kişisel bir anı gösterme nedeni şudur: doğum ya da sevilen birinin ölümü, romantik bir an ya da bir hayat başarısı.Saat dövmeleri  çok yaratıcı ve karmaşık olabilir.Eski cep saati dövmeleri genellikle dövme severler tarafından imrenilen dövmeler olmuştur.

İşte size ilham kaynağı olabilecek saat dövmeleri.

 

Motivasyon için en iyi 16 fitness dövmesi

Motivasyon için en iyi 16 fitness dövmesi

Zaten uygun yaşam tarzınızda kendinizi spora adadınız mı? Fitness ve dövmeleri mukemmel birliktelik içine sokan kendinize verdiğiniz ideal vucut sözünü dövmenizle taahhüt etmiş olursunuz.

Fitness dövmeler motivasyon, tutku ve bazen bir hatırlatma için en farklı seçim olacaktır.Fitness dövmelerinden tercih ettiğiniz dövme küçük bile olsa kalıcı dövmeler içinde imrenilen dövmeler arasına girecektir.Çünkü size kattığı motivasyon ve sizin yasam tarzınızı anlatıyor olması dövmenizi ilgi çekici hale getirecektir..Ve evet dövmenizi kaslarınızın olduğu yerlere yaptırabilirsiniz.

Böylece daha seksi ve asi gözükeceksiniz.Sizi vazgeçirmek için söylemiyorum ama dövme vucudunuzda kalıcı olacağı için yaptırdığınız bölgenin daha sonra değişmeyeceğinden emin olmalısınız.Kaslarınızı kaybetme durumunuz var ise bu bölgeyi seçmek iyi bir tercih olmayacaktır.

Yani fit bir vücuda sahip olmak ve hep öyle kalmak için her zaman iyi yemek yemeli,su içmeli,düzenli spor yapmalısınız.Ama unutmayın fit olma süreci, sadece vücudunuz için değil aynı zamanda zihniniz içinde önemli.Antik Romalılar “Sağlıklı vücutla aklıbaşında” anlamına gelen “mens sana in Corpore sano” derdi.

Güç kafanızda, ruhunuzun içindedir. Fitness dövmeler sizin hedeflerinize ulaşmanıza ve istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olacak, hemde beden ve zihni birbirine bağlayacaktır.Hem dövmeye olan tutukunuzu hemde yaşam tarzınıza olan bağlılığınızı göstermek ve sonsuza kadar cildinizde ki dövme ile fitness hayatınıza güçlü bir irade ile devam etmek  istiyorsanız fitness dövmesi sizin için uygun olacaktır.

Belki aşağıdaki dövmeler size ilham verir.Formda kalın !!!

 

Go Top