Archive For The “Makaleler” Category

15 Çılgın Dudak Dövmesi

15 Çılgın Dudak Dövmesi

Bu çılgın insanlar dudak dövmeleriyle dövmenin yeri olmadığını kanıtlıyorlar.

Sizinde dudak dövmeniz varsa lütfen bizimle paylaşın.

Sizi Uçuracak 18 Muhteşem Kanat Dövmesi

Sizi Uçuracak 18 Muhteşem Kanat Dövmesi

Bir melek gibi ilhamlı yada bir kuş gibi özgürseniz, bu muhteşem kanat dövmeleri sizin için.

Oynayabileceğiniz İnteraktif ve Eğlenceli Dövmeler

Oynayabileceğiniz İnteraktif ve Eğlenceli Dövmeler

Canınız sıkıldığında dövmenizle oynamak güzel fikir olabilir 🙂

20 Kadınsı Dövme

20 Kadınsı Dövme

Kadınsı dövmeler her zaman daha estetiktir. Kuşkusuz,kadınlar her zaman her şeye belirli bir güzellik katar.Kadınlar aslında görkemli yaratıklardır ve seçimlerinden dolayıda farklılık yaratırlar. Güzel bir kadının üzerinde durabilecek en güzel giysi ise iyi bir dövmedir.

Kadınsı dövmelerin hepsi, küçük, yumuşak ve narin olmak zorunda değildir.Herhangi bir görüntü yumuşatılmış olabilir.Sadece “güzel” yani kadınsı dövme çiçek, ya da sürekli popüler olan kelebek olmak zorunda değildir diye düşünüyorum. Doğru tarz, gölgeleme ve yerleştirme ile bir hançer veya bir yılan kadın vucundunda harika bir hale gelebilir.Unutmayın dövmeniz sizin karakterinizin dışa vurumudur.Örneğin ;Küçük dövmeye sahip olan bir bayanın özellikleri genellikle ince narin ve çekicidir.

Bel yada yan bölgeye yapılan kadınsı dövmeler köşe taşıdır. Dişiler zaten güzelliğini gösteren bu bölgelere uygun bir dövme tercih ettiğinde sonuç mükemmel olur.Diğer kadınsı yerler arasında; kulak, ayak, boyun, omuz,bacak, el bileği ve köprücük kemiği vardır. Şehvetli ama bir tarafı gizli isyancılar için, kalça üzerinde küçük bir dövme oldukça uygundur. Kaburga üzeri hassas bir bölgedir eğer acıya dayanıklıysanız bu bölgede çok popülerdir.Şimdi sizinle bu dövmelerden bazılarını paylaşacağız.

26 Değişik Tüy Dövmesi

26 Değişik Tüy Dövmesi

Tüy dövmeleri ”kaygısız hippihavası elde etmek isteyen genç kadınlarda, çok popülerdir. Onlar da özgürleşme ve hafif görünüş duygusu uyandırma eylemi vardır.

Ayrıca bir kafatası dövmesine göre daha az tehditkar gözüktüğü için anneden onay almakta daha kolay olacaktır.Şaka bir yana, bir tüy dövmesi aslında ölümün sembolüdür. Ama aynı zamanda tüyün hangi kuş türüne ait olduğunada bağlıdır.

Örneğin, baykuş tüylerinin gizem ve istihbarat anlamına geldiğine inanılmaktadır.Şimdi birlikte kızılderili köklerimize dönelim

.

 

20 Güzel, Acayip, Gülünç Kıç Dövmesi

20 Güzel, Acayip, Gülünç Kıç Dövmesi

Kıçlarımız dövmeler için eğlenceli ve ilginç bir yerdir. Bu 20 güzel, komik ve gülünç kıç dövmelerini umarım beğenirsiniz.

İlginç Dövmeler

İlginç Dövmeler

İnternette göze aşina olmuş dövmelerden sıkıldınız mı ? Farklı bir dövmeye sahip olmak istiyorsanız işte bu yazımız tam size göre.Aşağıda dövmelerini paylaşmış olduğumuz kişiler farklı yaşam tarzlarını ve hayata karşı eğlenceli bakış açılarını dövmeleriyle yansıtmış kişiler.Dövmenizle evcil hayvanınıza yeni bir görünüm kazandırabilir,dökülmüş olan saçlarınızın yeniden çıkması için uğrasmak yerine eğlenceli ve zekice yapılmış olan bu dövmeler sayesinde sizi daha ilgi çekici hale getirmesine izin verebilirsiniz.Eğer sizde hayattaki herşeye eğlenceli tarafından bakmayı sevenlerdenseniz yerleştirme dövmeler sizin için uygun bir tarz olacaktır

15 Punk Rock Dövmesi

15 Punk Rock Dövmesi

Rock müzik ve dövme sanatı bağlantılıdır.Eğer hard rock dövmesi düşünüyorsanız bizim önerimiz olan punk rock dövmelerinden örnek alabilirsiniz.Punk hareketinin kökü 70’li yıllara dayanır.

Kuzey Amerika ve Avrupa’daki gençliğin müzik sanat moda ve isyana dayalı yaşam biçimi yeni bir tür yaratmaya karar verdi.New York ve Londra’da punk sermayeleri vardı.Punk hareketinin İlk sinyallerİ Iggy Pop, Sex Pistols ve Clash gibi moda tasarımcısı Vivienne Westwood olarak ikonik bantlar ve müzisyenler tarafından verildi.

Dövme gerçekten bireysellik göstermek için ekstra bir yol oldu.Dar görüşlü fikirlere sahip bir toplum şok oldu, ama aynı zamanda, “yaşamak için Çok hızlı, ölmek için çok genç” ve “Hayır geleceği” sloganları gençlik, hayat ve zevk için atıldı. Punk moda ve sanat artık oldukça çoğalmıştı yanı sıra dövmede vardı ve serseri müziği gelişti.Punk hala hayatımızda,birçok hayranı ve seveni bulunmakta.

Punk rock dövmelerini görüyorsanız o dönemin serseri ruhunu hala yaşayan ve o döneme hayran olan kişileri tanımak için iyi bir yoldur.Ve şimdi size bu tarz dövmelere sahip insanları görebilmeniz için ücretsiz bir bilet sunuyoruz.

 

Tuhaf ve Komik Dövmeler
Yaz için 16 Mükemmel Plaj Dövmesi

Yaz için 16 Mükemmel Plaj Dövmesi

Sizin mükemmel plajınız neresi…

18 Kutsal Olmayan Rahibe Dövmeleri

18 Kutsal Olmayan Rahibe Dövmeleri

Rahibelerin tüm günahlarını keşfediyoruz…

Derinin kutsal kardeşlerini sizinle tanıştıralım.

Saat Dövmeleri

Saat Dövmeleri

Neden saat dövmeleri bu kadar popüler?

Saat dövme için sıradan bir nesne gibi gözüküyor??? Ama saatler sadece sıradan nesneler değildir. Onlar zamanı ölçmek için kullanılan araçlardır. Bizim yaşam süremiz saatler tarafından yönetilmektedir. Saatlerin tik-tak ları bizim günümüze ritim vererek iyi ve kötü anlarımıza eşlik eder.Bizim yaşamımızı saniye saniye sayar ve bazen süresi daha uzun veya daha kısa gelir.Yani saat dövmelerinin çok derin anlamları vardır. Saatler ölüme yaklaştığımızı bize hatırlatır ve anı daha iyi değerlendirmemizi sağlar..

Saatler kadere karşı olan mücadelemizin sembolleridir. Saat Dövmeleri,cildimizde zamanı durdurmak veya anıları sonsuzlaştırmak için bir yoldur. Saat dövmelerinin genellikle çok kişisel bir anı gösterme nedeni şudur: doğum ya da sevilen birinin ölümü, romantik bir an ya da bir hayat başarısı.Saat dövmeleri  çok yaratıcı ve karmaşık olabilir.Eski cep saati dövmeleri genellikle dövme severler tarafından imrenilen dövmeler olmuştur.

İşte size ilham kaynağı olabilecek saat dövmeleri.

 

Motivasyon için en iyi 16 fitness dövmesi

Motivasyon için en iyi 16 fitness dövmesi

Zaten uygun yaşam tarzınızda kendinizi spora adadınız mı? Fitness ve dövmeleri mukemmel birliktelik içine sokan kendinize verdiğiniz ideal vucut sözünü dövmenizle taahhüt etmiş olursunuz.

Fitness dövmeler motivasyon, tutku ve bazen bir hatırlatma için en farklı seçim olacaktır.Fitness dövmelerinden tercih ettiğiniz dövme küçük bile olsa kalıcı dövmeler içinde imrenilen dövmeler arasına girecektir.Çünkü size kattığı motivasyon ve sizin yasam tarzınızı anlatıyor olması dövmenizi ilgi çekici hale getirecektir..Ve evet dövmenizi kaslarınızın olduğu yerlere yaptırabilirsiniz.

Böylece daha seksi ve asi gözükeceksiniz.Sizi vazgeçirmek için söylemiyorum ama dövme vucudunuzda kalıcı olacağı için yaptırdığınız bölgenin daha sonra değişmeyeceğinden emin olmalısınız.Kaslarınızı kaybetme durumunuz var ise bu bölgeyi seçmek iyi bir tercih olmayacaktır.

Yani fit bir vücuda sahip olmak ve hep öyle kalmak için her zaman iyi yemek yemeli,su içmeli,düzenli spor yapmalısınız.Ama unutmayın fit olma süreci, sadece vücudunuz için değil aynı zamanda zihniniz içinde önemli.Antik Romalılar “Sağlıklı vücutla aklıbaşında” anlamına gelen “mens sana in Corpore sano” derdi.

Güç kafanızda, ruhunuzun içindedir. Fitness dövmeler sizin hedeflerinize ulaşmanıza ve istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olacak, hemde beden ve zihni birbirine bağlayacaktır.Hem dövmeye olan tutukunuzu hemde yaşam tarzınıza olan bağlılığınızı göstermek ve sonsuza kadar cildinizde ki dövme ile fitness hayatınıza güçlü bir irade ile devam etmek  istiyorsanız fitness dövmesi sizin için uygun olacaktır.

Belki aşağıdaki dövmeler size ilham verir.Formda kalın !!!

 

2015 ‘in Trend 15 Dövmesi

2015 ‘in Trend 15 Dövmesi

Bu makalemizde 2015 ‘in trend 15 dövmesini paylaşacağız.

1- Oklar

2- Dünya Haritası (Sadece Hatlar)

 

3- Pusula (Silindir – Kusurlu Görünümlü)

4- Yayılan Komut Yazısı (Zorlukla Okunan)

5- Sonsuzluk İşareti (Kelime, Kuşlar, Tüy)

6- Tüy ( Tüylerden kuşlara)

7- Kuş Siluetleri

 

8- Romen Rakamları

 

9- Bu Mandala

 

10- Düş Kapanı

 

11- Siluetler

12- Kalp Atışlı Siluetler

13- Kalp Atışları

14- Çapa

15- Parmak Dövmeleri
13.Cuma Dövme Tasarımları

13.Cuma Dövme Tasarımları

Dövme ve batıl inancı birleştiren sembolleri sizlerle paylaşıyoruz.Tüm dünyada (özellikle ABD’de) dövme salonları 13. Cumanın şanssızlığına yakalanmak istemeyen müşteriler için flaş tasarımlar hazırlıyor. Mürekkep Ustası yargıç ve eski okul sanatçısı Oliver Peck bile sadece bir kişi üzerinde 415 tane 13. Cuma dövmesi yaptı ve dünya rekoru kırdı.13. Cuma düşüncesinin İsa’nın o gün çarmıha gerilmesi ile alakalı olduğunu düşünüyorum.Aslında 13. Cuma günü başımıza gelen olaylar talihsizlik olarak kabul edilir. Diğerleri için, iyi şanslar

.

8 Kadın Tam Sırt Dövmesi

8 Kadın Tam Sırt Dövmesi

Hangi sanat olursa olsun, yetenek ve vizyon bir arada bulunmalıdır.Büyük ölçekli bir dövme yapmak ise her dövmecinin göze alamayacağı kadar zor olmakla birlikte gerekli dövme tecrübesine sahip olmayı gerektirir.Tam sırt bölgesine yapılan dövmeler genellikle 4-6 saat süren seanslardan oluşmakta ve 6- 10 seans gerektirmektedir.

Dövmeyi tamamlamak için oluşan seanslar 100 saate kadar ulaşabilir.Bu tarz dövmeler hem dövmeci hemde yaptıran için büyük bir özveri gerektirir.Büyük ölçekli dövme tercih eden kişiler kendilerini uzun süren seanslara, acıya ve gerekli maddi ödemeye hazırlıklı bulundurmalıdır.Her dövmede olduğu gibi bu dövmelerde de karşılık anlayış ve güvene sahip olmak gerekir.

Büyük ölçekli dövme yaptırmak isteyen kişiler öncelikle profesyonel bir dövmeci ile çalışması gerektiğini bilmeli.Unutmayın önemli olan yaptırdığınız dövmeye ne kadar ücret ödediğiniz değil sonucunda size her gördüğünüzde mutluluk veren bir dövmeye sahip olmaktır.
Şimdi sizinle dünyanın dört bir yanından gelen sırt dövmelerini paylaşmaktan onur duyuyoruz.

8 Mükemmel Yumurta Dövmesi

8 Mükemmel Yumurta Dövmesi

Paskalya Zamanı
Paskalya Yumurtaları ; Bir zamanlar sadece ölüm ve İsa Mesih’in dirilişini hatırlamak için kullanılırken aynı zamanda yumurtayla gelen sevgi ve hediyeleri yaymak için kullanılırdı.

Geleneksel Paskalya yumurtaları, yeni hayat ve yeniden doğuşun bir işareti olarak başkalarına verilirdi.Daha sonra renklerle dekore edilerek tavuk yumurtası şeklini aldı. Tabii ki zaman değişti ve bugün Paskalya yumurtası daha yaygın olarak çikolata yumurta veya tatlılar ile dolu bir plastik bir şeklini alabilir.
Ben yumurta seven biri olmama rağmen yumurtanın dövme sanatında kullanılabileceğini düşünmediğimi itiraf etmeliyim.Dövmeyi yaptıranlar ise yumurtaya duydukları aşkı anlattıklarını söylemekteler.Aşağıda bulunan dövmeler ise yumurta severlerin aşklarını anlatabilecekleri dövme modelleri.

Bu mükemmel yumurta dövmelerine bir göz atın ve yumurta sevgisinin mürekkeple buluşmasını seyredin İlhamı hissettiniz mi ?

Yumurta seviyorum diyorsanız ve bir sonraki adımı atmaya hazır olup olmadığınızı düşünüyorsanız, o zaman devam edin ve kendinize bir yumurta dövmesi yaptırın… ya da sadece onları yemek için kullanmaya devam edin 🙂

Mutlu Paskalyalar !!!

Çiftler İçin Dövme Tasarımları

Çiftler İçin Dövme Tasarımları

Zaten bir dövmeniz var yada yeni bir dövme yaptırmayı planlıyorsanız sevdıgınız kısıyle butunlesıp askınızı bir dövmeyle mühürleyebilirsiniz.İşte çift dövmelerinden bazı örnekler.

15 Müthiş Hulk Dövmesi

Ilk olarak Mayıs 1962 yılında ortaya çıkan Hulk o günden bugüne en popüler ve iyi bilinen Marvel süper kahramanlarından biri haline gelmiştir. Çizgi roman efsaneleri Stan Lee ve Jack Kirby Hulk tarafından oluşturulan yeşil, büyük insansı kaslı muazzam ve insanüstü güce sahip.Öfkesine hakim olamadığı zamanlarda ise bu kahraman her zaman parlak yeşil renkte ve her zaman şort giymek zorunda!

Hulk tartışmasız komik dünyanın en ünlü kahramanlarından biri, hemen tanınabilir ve milyonlarca hayranı bulunmakta.Hulk Parlak, kalın, yeşil ,kuvvetli müthiş kaslara ve büyük inci dişlere sahip.Neden dövme için iyi bir tercih olmasın ki ?İşte karşınızda en iyi Hulk dövmeleri

Çarpıcı Geometrik Dövme Tasarımları

Çarpıcı Geometrik Dövme Tasarımları

 Dövme Sanatçısı Chaim Machlev Çarpıcı ve Yeni Geometrik Mürekkep Tasarımları için Nokta Ve Hatları Getiriyor

Bu sahneyi düşünün:
Gördüğünüz gibi keskin dalgalar,çarpıcı hareketler geniş bir ekranda geri uzanır. Zirveleri ve kaotik bir çizgi grafiğinin olukları, dışarı örgü olarak balıkların denize atlaması gibi. Dikkatli gölgeleme bir gün batımı sunar ve sular altındakı manzarayı,hayvanların kırmızı bedenleri olarak yuzey onları ayırır.
Bu dövmeler sanatçı Chaim Machlev ‘in muhteşem hikayesini anlatmaktadır..

Underboob Dövmeleri

Underboob Dövmeleri

Underboob dövmeleri kadın göğüslerinin yakınında göğüs kemiğinin kıyı bölgelerinde bulunan dövmeleri tanımlamak için kullanılan genel bir terim haline gelmiştir. Underboob dövmenizi sadece istediğiniz kişiye göstermek ayrıcalığına sahipsiniz.Şu anda trend olmasının nedeni onların sadece seksi görünmesi değil, aynı zamanda kendinize özel bir dövme ayrıcalığının bulunması..Göğüs bölgesi dövmede en çok acıyan bölgeler listesinde ilk sıralarda olsada kadınlar bu duruma pek aldırış ediyor gibi görünmüyorlar! Sonuç genellikle çok güzel ve zarif…

 

Seksi Disney Prensesi Dövme Modelleri

Seksi Disney Prensesi Dövme Modelleri

Bu makalemizde sizler için birbirinden Seksi Disney Prenseslerinin dövme modellerini hazırladık, umarım beğenirsiniz.

16 Harika Mario Dövmesi

16 Harika Mario Dövmesi

Kim dünyanın en ünlü tesisatçısı ile oynamadı ki. Nintendo maskotu ve video oyunlar tarihin en ünlü kahramanı Mario ‘dan bahsediyoruz. Bu makalemizde birbirinden güzel 16 Mario dövmesini paylaşacağız.

 
Amy-Bird-Princess-Peach-578x578

 

Güzel bir ön kol çalışması.


Andy-Walker-Mario-Vs.-Bowser-578x578

Dövme Sanatçısı: Andy Walker


Britta-Christiansen-578x578

Dövme Sanatçısı : Britta Christiansen


Bryndon-Shepherd-578x578

Nokta çalışması, dövme sanatçısı : Bryndon Shepherd


Chris-Smith-578x578

Gördüğümüz en iyi mario dövmelerinden biri. Dövme Sanatçısı : Chris Smith


Emy-Blacksheep-578x578

Etobur bir çiçek, dövme sanatçısı : Emy Blacksheep


Jacob-Wiman-578x578

Mario pikachuyu yumruklarken, Dövme sanatçısı : Jacob Wiman


Justin-Stephan-578x578

Güzel bir mario dövmesi daha. Dövme Sanatçısı: Justin Stephan


Klaim1-578x382

Watercolor mantar dövme çalışması. Dövme Sanatçısı: Klaim


Lehel-Nyeste2-578x578

Bu sefer Mario ile Son Goku mücadele ediyor, acaba kim kazanacak ? Dövme sanatçısı: Lehel Nyeste


Levi-Hilton-Mario-Kart-578x578

Dövme Sanatçısı: Levi Hilton


Mariette-Turbo-Zero-578x578

Kanaviçe mario, Dövme sanatçısı: Mariette


Mina-of-Hawk-and-Sparrows-532x800

Güzel bir yarım kol çalışması, dövme sanatçısı: Mina


Thom-Macy-578x578

Zombi mario, dövme sanatçısı: Thom Macy


trochetuszu-Princess-Peach-578x578

Arsız Prenses, dövme sanatçısı : Trochetuszu


Troy-Slack-578x578

Çok güzel bir çalışma, dövme sanatçısı: Troy Slack

Seksi Korse Dövmeleri

Seksi Korse Dövmeleri

Bu makalemizde sizlere seksi korse dövmelerini paylaşacağız.

 

Dünyanın En Tehlikeli 10 Çetesi

Dünyanın En Tehlikeli 10 Çetesi

Aslında çete kelimesi bir grup insanı veya bandana takan bir grubu ifade etmek için kullanılır, ama günümüzde daha olumsuz bir anlam taşır. Bugünlerde çeteler bazı suç eylemlerin de yada anti sosyal amaç için bir araya gelen bir grup insan anlamında ifade edebiliyor.

Dünyadaki en tehlikeli 10 çeteye göz atalım.

 

10 – Cosa Nostra

Cosa-Nostra

 

Costa Nostra İtalyan göçü başlamasıyla New York ‘un aşağı doğu yakasına göçeder. Costa Nostra ailesi dünyanın en ünlü Sicilya mafyalarından biridir. Dünya çapında 250.000 üyesi olduğu düşünülür Özellikle New Yorkt ‘taki uyuşturucu trafiğini kontrol etmekte, uluslararası organize süçları işlemekte ve suç gruplarıyla iş birliği yapmaktadırlar.


9 – Crips

Crips

 

Crips yerel çete olarak başlamış ve dünyanın en büyük suç grupları biri haline gelmiştir. 1969 yılında Los Angles,California ‘da kuruldu. Onlar mavi elbise ve mavi bandana takan Afrika ‘lı ve Amerika’lı çete olarak bilinirlerdi. 30.000 – 35.000 üyeleri olduğu tahmin edilmektedir. Bloods çetesi ile acımasız bir savaş halindedirler. Cinayet, Soygun ve uyuşturucu satıcılığı yaptıkları bilinmektedir. Ayrıca meşhur “Crib Walk” yürüyüşleri ile tanınırlar.


 

8 – Wah Ching

Wah-Ching

 

Onlar 1960 ‘ların başlarında San Francisco ‘da kurulan “Dub C” olarak bilinen çinli bir çetedir. Wah Ching özellikle genç erkeklerden oluşan bir çetedir. Kara para aklamakla ve Los Angles ve Doğu Asya’da Mali suçlar üzerinde yoğunlaşmışlardır ve gerçekten hiç hafife alınmayacak bir Pasta payına sahiptirler.


7 – Yakuza

Yakuza

Yakuzalar Geleneksel Japon çetesidir.Yakuza çete üyeleri patronlarına bağlılıklarını kanıtlamak için aile üyeleri ile tüm bağlarını kesmelidir.Dünyada çapında 102.000 üyesi olduğu söylenilmektedir.


6 – Bloods

Bloods

1972 yılında Los Angeles ‘ta bir kulüp olarak kuruldu. Crips çetesinin en büyük düşmanları olarak bilinirler. Kırmızı elbise ve bandana takarlar. Çete işi söz konusu olduğunda çeşitli kümeler halinde iş bitirirler. Kendilerine özgü giyim, sembol, takı, grafiti, dil ve dövmeleri vardır.

 


5 – 18th Street Gang

18th-Street-Gang

18th Street Gang çetesi, Los Angeles California ‘da başlayan acımasız M18 suç örgütü olarakta bilinir. Bu çetenin 120 şehirde 65.000 üyesi olduğu bilinmektedir. Bloods, MS13 ve Cribs çeteleri ile savaş halindedirler. Bu çeteye uyum sağlamak ve saygı göstermek için çeteye katıldığınızda kendi çete arkadaşları tarafından 18 saniye acımasızca dövülürler.

 


4 – Los Zetas

Los-Zetas

Bu Meksikalı kökenli çete dünyanın en güçlü uyuşturucu kartelleri biridir. İnsanları öldürmek Los Zetas üyeleri için günlük bir rutin haline gelmiştir. 2012 yılı itibariyle Los Zetas ülkenin en büyük uyuşturucu karteli haline gelmiştir, ayrıca Meksika üzerinden 11 ülkeye uyuşturucu sevkiyatı yapmaktadırlar.


3 – Aryan Brotherhood

Aryan-Brotherhood

Brand, AB ya da One-Two olarakta bilinirler. Onlar ABD ‘de cezaevlerindeki cinayetlerin 1/4 ünden sorumludurlar. Eğer bu çeteye üye olmak istiyorsanız onların istediği birini öldürmek zorundasınız. ABD’de ki cezaevlerinde yaklaşık olarak 20.000 üyeleri vardır.


2 – Latin Kings

Latin-Kings

Onlar dünyanın en iyi organize olmuş latin çetesidir. Latin Kings çetesi 1940 ‘larda Chicago ‘da kuruldu.İlk üyeleri Rikolu ve çoğunlukla Porto ‘lu idi. Ama bugünlerde çeteye Meksikalılar hakimdir. Diğer çetelerin çoğu gibi şiddet olmasa da sözleşmeli cinayetler de dahil olmak üzere yasadışı para aklama faaliyetlerinde söz sahipleridirler.

 


1 – Mara Salvatrucha (MS-13)

Mara-Salvatrucha-

Kuşkusuz, MS-13 dünyanın en acımasız ve ölümcül çetesidir. Kaliforniya ‘da kurulmuştur, bugünlerde 70.000 üyesi vardır. Mara Salvatrucha özellikle kolluk kuvvetleri üzerinden uyuşturucu kaçakçılığı, kara borsa silah satışları, hırsızlık, kiralık katil, insan ticareti ve saldırı timleri olarak bilinirler. Kadın ve çocukları öldürmek onlar için pek önemli değildir.

10 Güzel Kanaviçe Nakış Dövmesi

10 Güzel Kanaviçe Nakış Dövmesi

Deriye kanaviçe işlemek her danteli seven insanın hayalidir, bu makalemizde deriye işlenilmiş 10 güzel kanaviçe nakış dövmesini sizlerle paylaşacağız. Dövme sanatının tadını çıkartın.

cross7-618x618


trippy2


cross9Julaika-at-Aarhus-Tattoo-Studio-Denmark

Dövme Sanatçısı: Julaika – Aarhus Tattoo Studio, Denmark.

cross2


cross11anichandrew

Dövme Sanatçısı: Anich Andrew

cross5anichandrew

Dövme Sanatçısı: Anich Andrew

cross12


cross4


esthergarcia_butterfatstudio_chicagoIL

Dövme Sanatçısı: Esther Garcia  – Butterfat Studio, Chicago IL

cross3


Mariette-Turbo-Zero-578x578

Dövme Sanatçısı : Mariette
İçinizdeki fotoğrafçı için, ilham kaynağı 30 kamera dövmesi

İçinizdeki fotoğrafçı için, ilham kaynağı 30 kamera dövmesi

En yaratıcı kamera dövmeleriyle içinizdeki fotoğrafçıyı çıkartın. İlham kaynağı olabilecek 30 kamera dövmesini sizinle paylaşıyoruz.

by-Big-Kahuna-Tattoo

Geleneksel kamera, Dövme Sanatçısı : Big Kahuna Tattoo

by-Carlox-Tattoo

Klasik Kamera, Dövme Sanatçısı: Carlox Tattoo

by-Da-Silva-Tattoo

Dövme Sanatçısı: Da Silva Tattoo

by-Demon-Tattoo

Dövme Sanatçısı: Da Silva Tattoo

by-Dermagrafics

Dövme Sanatçısı: Dermagrafics

by-Emily-Rose-Murray

Dövme Sanatçısı: Emily Rose Murray

 


by-Gulestus-Tattoo

Soyut bir çalışma, dövme sanatçısı: Gulestus Tattoo

by-Ien-Levin

Nokta çalışması, dövme sanatçısı: Ien Levin

by-LArt-Du-Point

Yarım kol özel kamera çalışması, dövme sanatçısı: L’Art Du Point

by-Lucky-Draw-Tattoos

Realistik bir çalışma, dövme sanatçısı: Lucky Draw Tattoos

by-Mike-Woods

Karga ve Kamera, dövme sanatçısı: Mike Woods

by-Pavel-Roch

Dövme Sanatçısı: Pavel Roch

by-Puedmag-Custom-Ink-Tattoos

Dövme Sanatçısı: Puedmag Custom Ink Tattoos

by-Remis-Tattoo

Parlak bir çalışma, dövme sanatçısı: Remis Tattoo

by-sethdavidson-578x788

Dövme Sanatçısı: Seth Davidson

by-Speak-In-Color

Kameralı adam, dövme sanatçısı: Speak In Color

by-Stay-True-Tattoo

Dövme sanatçısı: Stay True Tattoo

by-Style-Tattoo

Klasik kamera dövmesi, dövme sanatçısı: Stay True Tattoo

by-Tattoo-Ligans

Dövme sanatçısı: Tattoo Ligans

by-Three-Kings-Tattoo

Geleneksel çalışma, dövme sanatçısı: Three Kings Tattoo

camera-arm

Koyu bir çalışma


Camera-Tattoos-36


gorgeous-camera-tattoo-578x680


nikon-camera-578x384

Nikon kamera dövmesi

outstanding-camera-

Geleneksel kamera dövmesi

realism-by-Remis-tattoo

Dövme sanatçısı: Remis Tattoo

scott-olive

Dövme sanatçısı: Scott Olive

tattoo-dotwork-arm-camera-bone-by-Master-Tattoo

Nokta çalışması, dövme sanatçısı: Master Tattoo

vintage-camera-578x386

Eski kamera çalışması, dövme sanatçısı

tattoo-gypsy-camera-by-Time-Travelling-Tattoo-578x578

Dövme sanatçısı: Time Travelling Tattoo

 

10 Şaşırtıcı Sevimli Kürklü Hayvan Dövmesi

10 Şaşırtıcı Sevimli Kürklü Hayvan Dövmesi

EbonyMellowship4fox-640x330

Hayvan dövmelerinin modası asla geçmez. İşte çeşitli dövme sanatçılarının hayvan dövmeleri.


Bu siyam kedisi birşeyler yerken yakalanmış.

siyam


Tamam çok tüylü değil ama güzel gözüküyor.

Drew-Shallis-spider3-e1429731538620


Bu şeyde ne, müthiş diyebilir misiniz ?

Eddy-Lou-what-is-it-tattoo-e1429731077129


Bambi var.

EbonyMellowship-deer-tattoo


Kiraz çiçekleri ve ötücü bir kuş.

EbonyMellowship-bird-tattoo


Bi şekilde tilki
EbonyMellowship-fox-tattoo


Kediler, kediler, kediler… kedi dövmeleri asla yeterli olmaz.

Eddy-Lou-cat-tattoo3-e1429731234468


İnsanın en iyi arkadaşı… Şehirde güzel bir gece için hazır.

Drew-Shallis-dog-tattoo-e1429731324340


Güzel bir atlıkarınca dövmesi

Drew-Shallis-horse-tattoo-e1429731363701


Tüysüz bir kedi ama sevgiye ihtiyacı var.

Drew-Shallis-naked-cat-e1429731936631


Dövme Sanatçıları : Shannon Richmond, Drew Shallis, Ebony Mellowship ve Eddy-Lou

 

En Göz Alıcı 14 Mum Dövmesi

En Göz Alıcı 14 Mum Dövmesi

Mumla yaşanılan anlar çok özeldir, bu yüzden mum dövmeleride kişiye göre çok özeldir. Bu makalemizde en iyi ve göz alıcı 15 mum dövmesini paylaşacağız.

Yomico-Moreno

Kızarmış yumurta hayranıyım

Kızarmış yumurta hayranıyım

Tattoo Artist : Yomico Moreno


 

Vincent-Bloodline

Tattoo Artist : Vincent Bloodline


 

Tomasz-Tofi-Torfinski

Tattoo Artist: Tomasz Tofi Torfinski


 

Randy-Engelhard1

Tattoo Artist: Randy Engelhard


 

Peco-Tattooer

Tattoo Artist: Peco Tattooer


 

Nick-Chaboya1

Tattoo Artist: Nick Chaboya


 

Megan-Massacre1

Tattoo Artist: Megan Massacre


 

Levgen1-618x618[1]Tattoo Artist: Levgen


 

Johnny-Smith

Tattoo Artist: Johnny Smith


 

David-SwamboTattoo Artist: David Swambo


 

carlgrace1

Tattoo Artist: Carl Grace


 

Benjamin-Laukis

Tattoo Artist: Benjamin Laukis


 

Anam-Q

Tattoo Artist: Anam Q


 

Adamik-Erik

Tattoo Artist: Adamik Erik

Go Top