15 Çılgın Dudak Dövmesi
Makaleler / 20 Temmuz 2015

Bu çılgın insanlar dudak dövmeleriyle dövmenin yeri olmadığını kanıtlıyorlar. Sizinde dudak dövmeniz varsa lütfen bizimle paylaşın.

20 Kadınsı Dövme
Makaleler / 20 Temmuz 2015

Kadınsı dövmeler her zaman daha estetiktir. Kuşkusuz,kadınlar her zaman her şeye belirli bir güzellik katar.Kadınlar aslında görkemli yaratıklardır ve seçimlerinden dolayıda farklılık yaratırlar. Güzel bir kadının üzerinde durabilecek en güzel giysi ise iyi bir dövmedir. Kadınsı dövmelerin hepsi, küçük, yumuşak ve narin olmak zorunda değildir.Herhangi bir görüntü yumuşatılmış olabilir.Sadece “güzel” yani kadınsı dövme çiçek, ya da sürekli popüler olan kelebek olmak zorunda değildir diye düşünüyorum. Doğru tarz, gölgeleme ve yerleştirme ile bir hançer veya bir yılan kadın vucundunda harika bir hale gelebilir.Unutmayın dövmeniz sizin karakterinizin dışa vurumudur.Örneğin ;Küçük dövmeye sahip olan bir bayanın özellikleri genellikle ince narin ve çekicidir. Bel yada yan bölgeye yapılan kadınsı dövmeler köşe taşıdır. Dişiler zaten güzelliğini gösteren bu bölgelere uygun bir dövme tercih ettiğinde sonuç mükemmel olur.Diğer kadınsı yerler arasında; kulak, ayak, boyun, omuz,bacak, el bileği ve köprücük kemiği vardır. Şehvetli ama bir tarafı gizli isyancılar için, kalça üzerinde küçük bir dövme oldukça uygundur. Kaburga üzeri hassas bir bölgedir eğer acıya dayanıklıysanız bu bölgede çok popülerdir.Şimdi sizinle bu dövmelerden bazılarını paylaşacağız.

26 Değişik Tüy Dövmesi
Makaleler / 8 Temmuz 2015

Tüy dövmeleri ”kaygısız hippi‘ havası elde etmek isteyen genç kadınlarda, çok popülerdir. Onlar da özgürleşme ve hafif görünüş duygusu uyandırma eylemi vardır. Ayrıca bir kafatası dövmesine göre daha az tehditkar gözüktüğü için anneden onay almakta daha kolay olacaktır.Şaka bir yana, bir tüy dövmesi aslında ölümün sembolüdür. Ama aynı zamanda tüyün hangi kuş türüne ait olduğunada bağlıdır. Örneğin, baykuş tüylerinin gizem ve istihbarat anlamına geldiğine inanılmaktadır.Şimdi birlikte kızılderili köklerimize dönelim .  

İlginç Dövmeler
Makaleler / 6 Temmuz 2015

İnternette göze aşina olmuş dövmelerden sıkıldınız mı ? Farklı bir dövmeye sahip olmak istiyorsanız işte bu yazımız tam size göre.Aşağıda dövmelerini paylaşmış olduğumuz kişiler farklı yaşam tarzlarını ve hayata karşı eğlenceli bakış açılarını dövmeleriyle yansıtmış kişiler.Dövmenizle evcil hayvanınıza yeni bir görünüm kazandırabilir,dökülmüş olan saçlarınızın yeniden çıkması için uğrasmak yerine eğlenceli ve zekice yapılmış olan bu dövmeler sayesinde sizi daha ilgi çekici hale getirmesine izin verebilirsiniz.Eğer sizde hayattaki herşeye eğlenceli tarafından bakmayı sevenlerdenseniz yerleştirme dövmeler sizin için uygun bir tarz olacaktır

15 Punk Rock Dövmesi
Makaleler / 6 Temmuz 2015

Rock müzik ve dövme sanatı bağlantılıdır.Eğer hard rock dövmesi düşünüyorsanız bizim önerimiz olan punk rock dövmelerinden örnek alabilirsiniz.Punk hareketinin kökü 70’li yıllara dayanır. Kuzey Amerika ve Avrupa’daki gençliğin müzik sanat moda ve isyana dayalı yaşam biçimi yeni bir tür yaratmaya karar verdi.New York ve Londra’da punk sermayeleri vardı.Punk hareketinin İlk sinyallerİ Iggy Pop, Sex Pistols ve Clash gibi moda tasarımcısı Vivienne Westwood olarak ikonik bantlar ve müzisyenler tarafından verildi. Dövme gerçekten bireysellik göstermek için ekstra bir yol oldu.Dar görüşlü fikirlere sahip bir toplum şok oldu, ama aynı zamanda, “yaşamak için Çok hızlı, ölmek için çok genç” ve “Hayır geleceği” sloganları gençlik, hayat ve zevk için atıldı. Punk moda ve sanat artık oldukça çoğalmıştı yanı sıra dövmede vardı ve serseri müziği gelişti.Punk hala hayatımızda,birçok hayranı ve seveni bulunmakta. Punk rock dövmelerini görüyorsanız o dönemin serseri ruhunu hala yaşayan ve o döneme hayran olan kişileri tanımak için iyi bir yoldur.Ve şimdi size bu tarz dövmelere sahip insanları görebilmeniz için ücretsiz bir bilet sunuyoruz.  

Saat Dövmeleri
Makaleler / 2 Temmuz 2015

Neden saat dövmeleri bu kadar popüler? Saat dövme için sıradan bir nesne gibi gözüküyor??? Ama saatler sadece sıradan nesneler değildir. Onlar zamanı ölçmek için kullanılan araçlardır. Bizim yaşam süremiz saatler tarafından yönetilmektedir. Saatlerin tik-tak ları bizim günümüze ritim vererek iyi ve kötü anlarımıza eşlik eder.Bizim yaşamımızı saniye saniye sayar ve bazen süresi daha uzun veya daha kısa gelir.Yani saat dövmelerinin çok derin anlamları vardır. Saatler ölüme yaklaştığımızı bize hatırlatır ve anı daha iyi değerlendirmemizi sağlar.. Saatler kadere karşı olan mücadelemizin sembolleridir. Saat Dövmeleri,cildimizde zamanı durdurmak veya anıları sonsuzlaştırmak için bir yoldur. Saat dövmelerinin genellikle çok kişisel bir anı gösterme nedeni şudur: doğum ya da sevilen birinin ölümü, romantik bir an ya da bir hayat başarısı.Saat dövmeleri  çok yaratıcı ve karmaşık olabilir.Eski cep saati dövmeleri genellikle dövme severler tarafından imrenilen dövmeler olmuştur. İşte size ilham kaynağı olabilecek saat dövmeleri.  

Motivasyon için en iyi 16 fitness dövmesi
Makaleler / 2 Temmuz 2015

Zaten uygun yaşam tarzınızda kendinizi spora adadınız mı? Fitness ve dövmeleri mukemmel birliktelik içine sokan kendinize verdiğiniz ideal vucut sözünü dövmenizle taahhüt etmiş olursunuz. Fitness dövmeler motivasyon, tutku ve bazen bir hatırlatma için en farklı seçim olacaktır.Fitness dövmelerinden tercih ettiğiniz dövme küçük bile olsa kalıcı dövmeler içinde imrenilen dövmeler arasına girecektir.Çünkü size kattığı motivasyon ve sizin yasam tarzınızı anlatıyor olması dövmenizi ilgi çekici hale getirecektir..Ve evet dövmenizi kaslarınızın olduğu yerlere yaptırabilirsiniz. Böylece daha seksi ve asi gözükeceksiniz.Sizi vazgeçirmek için söylemiyorum ama dövme vucudunuzda kalıcı olacağı için yaptırdığınız bölgenin daha sonra değişmeyeceğinden emin olmalısınız.Kaslarınızı kaybetme durumunuz var ise bu bölgeyi seçmek iyi bir tercih olmayacaktır. Yani fit bir vücuda sahip olmak ve hep öyle kalmak için her zaman iyi yemek yemeli,su içmeli,düzenli spor yapmalısınız.Ama unutmayın fit olma süreci, sadece vücudunuz için değil aynı zamanda zihniniz içinde önemli.Antik Romalılar “Sağlıklı vücutla aklıbaşında” anlamına gelen “mens sana in Corpore sano” derdi. Güç kafanızda, ruhunuzun içindedir. Fitness dövmeler sizin hedeflerinize ulaşmanıza ve istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olacak, hemde beden ve zihni birbirine bağlayacaktır.Hem dövmeye olan tutukunuzu hemde yaşam tarzınıza olan bağlılığınızı göstermek ve sonsuza kadar cildinizde ki dövme ile fitness hayatınıza güçlü bir irade ile devam etmek  istiyorsanız fitness dövmesi sizin için uygun olacaktır….

2015 ‘in Trend 15 Dövmesi
Makaleler / 28 Haziran 2015

Bu makalemizde 2015 ‘in trend 15 dövmesini paylaşacağız. 1- Oklar 2- Dünya Haritası (Sadece Hatlar)   3- Pusula (Silindir – Kusurlu Görünümlü) 4- Yayılan Komut Yazısı (Zorlukla Okunan) 5- Sonsuzluk İşareti (Kelime, Kuşlar, Tüy) 6- Tüy ( Tüylerden kuşlara) 7- Kuş Siluetleri   8- Romen Rakamları   9- Bu Mandala   10- Düş Kapanı   11- Siluetler 12- Kalp Atışlı Siluetler 13- Kalp Atışları 14- Çapa 15- Parmak Dövmeleri

13.Cuma Dövme Tasarımları
Makaleler / 21 Haziran 2015

Dövme ve batıl inancı birleştiren sembolleri sizlerle paylaşıyoruz.Tüm dünyada (özellikle ABD’de) dövme salonları 13. Cumanın şanssızlığına yakalanmak istemeyen müşteriler için flaş tasarımlar hazırlıyor. Mürekkep Ustası yargıç ve eski okul sanatçısı Oliver Peck bile sadece bir kişi üzerinde 415 tane 13. Cuma dövmesi yaptı ve dünya rekoru kırdı.13. Cuma düşüncesinin İsa’nın o gün çarmıha gerilmesi ile alakalı olduğunu düşünüyorum.Aslında 13. Cuma günü başımıza gelen olaylar talihsizlik olarak kabul edilir. Diğerleri için, iyi şanslar .

8 Kadın Tam Sırt Dövmesi
Makaleler / 21 Haziran 2015

Hangi sanat olursa olsun, yetenek ve vizyon bir arada bulunmalıdır.Büyük ölçekli bir dövme yapmak ise her dövmecinin göze alamayacağı kadar zor olmakla birlikte gerekli dövme tecrübesine sahip olmayı gerektirir.Tam sırt bölgesine yapılan dövmeler genellikle 4-6 saat süren seanslardan oluşmakta ve 6- 10 seans gerektirmektedir. Dövmeyi tamamlamak için oluşan seanslar 100 saate kadar ulaşabilir.Bu tarz dövmeler hem dövmeci hemde yaptıran için büyük bir özveri gerektirir.Büyük ölçekli dövme tercih eden kişiler kendilerini uzun süren seanslara, acıya ve gerekli maddi ödemeye hazırlıklı bulundurmalıdır.Her dövmede olduğu gibi bu dövmelerde de karşılık anlayış ve güvene sahip olmak gerekir. Büyük ölçekli dövme yaptırmak isteyen kişiler öncelikle profesyonel bir dövmeci ile çalışması gerektiğini bilmeli.Unutmayın önemli olan yaptırdığınız dövmeye ne kadar ücret ödediğiniz değil sonucunda size her gördüğünüzde mutluluk veren bir dövmeye sahip olmaktır. Şimdi sizinle dünyanın dört bir yanından gelen sırt dövmelerini paylaşmaktan onur duyuyoruz.

8 Mükemmel Yumurta Dövmesi
Makaleler / 21 Haziran 2015

Paskalya Zamanı Paskalya Yumurtaları ; Bir zamanlar sadece ölüm ve İsa Mesih’in dirilişini hatırlamak için kullanılırken aynı zamanda yumurtayla gelen sevgi ve hediyeleri yaymak için kullanılırdı. Geleneksel Paskalya yumurtaları, yeni hayat ve yeniden doğuşun bir işareti olarak başkalarına verilirdi.Daha sonra renklerle dekore edilerek tavuk yumurtası şeklini aldı. Tabii ki zaman değişti ve bugün Paskalya yumurtası daha yaygın olarak çikolata yumurta veya tatlılar ile dolu bir plastik bir şeklini alabilir. Ben yumurta seven biri olmama rağmen yumurtanın dövme sanatında kullanılabileceğini düşünmediğimi itiraf etmeliyim.Dövmeyi yaptıranlar ise yumurtaya duydukları aşkı anlattıklarını söylemekteler.Aşağıda bulunan dövmeler ise yumurta severlerin aşklarını anlatabilecekleri dövme modelleri. Bu mükemmel yumurta dövmelerine bir göz atın ve yumurta sevgisinin mürekkeple buluşmasını seyredin İlhamı hissettiniz mi ? Yumurta seviyorum diyorsanız ve bir sonraki adımı atmaya hazır olup olmadığınızı düşünüyorsanız, o zaman devam edin ve kendinize bir yumurta dövmesi yaptırın… ya da sadece onları yemek için kullanmaya devam edin 🙂 Mutlu Paskalyalar !!!

Çiftler İçin Dövme Tasarımları
Makaleler / 20 Haziran 2015

Zaten bir dövmeniz var yada yeni bir dövme yaptırmayı planlıyorsanız sevdıgınız kısıyle butunlesıp askınızı bir dövmeyle mühürleyebilirsiniz.İşte çift dövmelerinden bazı örnekler.

15 Müthiş Hulk Dövmesi
Makaleler / 19 Haziran 2015

Ilk olarak Mayıs 1962 yılında ortaya çıkan Hulk o günden bugüne en popüler ve iyi bilinen Marvel süper kahramanlarından biri haline gelmiştir. Çizgi roman efsaneleri Stan Lee ve Jack Kirby Hulk tarafından oluşturulan yeşil, büyük insansı kaslı muazzam ve insanüstü güce sahip.Öfkesine hakim olamadığı zamanlarda ise bu kahraman her zaman parlak yeşil renkte ve her zaman şort giymek zorunda! Hulk tartışmasız komik dünyanın en ünlü kahramanlarından biri, hemen tanınabilir ve milyonlarca hayranı bulunmakta.Hulk Parlak, kalın, yeşil ,kuvvetli müthiş kaslara ve büyük inci dişlere sahip.Neden dövme için iyi bir tercih olmasın ki ?İşte karşınızda en iyi Hulk dövmeleri

Çarpıcı Geometrik Dövme Tasarımları
Makaleler / 19 Haziran 2015

 Dövme Sanatçısı Chaim Machlev Çarpıcı ve Yeni Geometrik Mürekkep Tasarımları için Nokta Ve Hatları Getiriyor Bu sahneyi düşünün: Gördüğünüz gibi keskin dalgalar,çarpıcı hareketler geniş bir ekranda geri uzanır. Zirveleri ve kaotik bir çizgi grafiğinin olukları, dışarı örgü olarak balıkların denize atlaması gibi. Dikkatli gölgeleme bir gün batımı sunar ve sular altındakı manzarayı,hayvanların kırmızı bedenleri olarak yuzey onları ayırır. Bu dövmeler sanatçı Chaim Machlev ‘in muhteşem hikayesini anlatmaktadır..

Underboob Dövmeleri
Makaleler / 19 Haziran 2015

Underboob dövmeleri kadın göğüslerinin yakınında göğüs kemiğinin kıyı bölgelerinde bulunan dövmeleri tanımlamak için kullanılan genel bir terim haline gelmiştir. Underboob dövmenizi sadece istediğiniz kişiye göstermek ayrıcalığına sahipsiniz.Şu anda trend olmasının nedeni onların sadece seksi görünmesi değil, aynı zamanda kendinize özel bir dövme ayrıcalığının bulunması..Göğüs bölgesi dövmede en çok acıyan bölgeler listesinde ilk sıralarda olsada kadınlar bu duruma pek aldırış ediyor gibi görünmüyorlar! Sonuç genellikle çok güzel ve zarif…  

16 Harika Mario Dövmesi
Makaleler / 17 Haziran 2015

Kim dünyanın en ünlü tesisatçısı ile oynamadı ki. Nintendo maskotu ve video oyunlar tarihin en ünlü kahramanı Mario ‘dan bahsediyoruz. Bu makalemizde birbirinden güzel 16 Mario dövmesini paylaşacağız.     Güzel bir ön kol çalışması. Dövme Sanatçısı: Andy Walker Dövme Sanatçısı : Britta Christiansen Nokta çalışması, dövme sanatçısı : Bryndon Shepherd Gördüğümüz en iyi mario dövmelerinden biri. Dövme Sanatçısı : Chris Smith Etobur bir çiçek, dövme sanatçısı : Emy Blacksheep Mario pikachuyu yumruklarken, Dövme sanatçısı : Jacob Wiman Güzel bir mario dövmesi daha. Dövme Sanatçısı: Justin Stephan Watercolor mantar dövme çalışması. Dövme Sanatçısı: Klaim Bu sefer Mario ile Son Goku mücadele ediyor, acaba kim kazanacak ? Dövme sanatçısı: Lehel Nyeste Dövme Sanatçısı: Levi Hilton Kanaviçe mario, Dövme sanatçısı: Mariette Güzel bir yarım kol çalışması, dövme sanatçısı: Mina Zombi mario, dövme sanatçısı: Thom Macy Arsız Prenses, dövme sanatçısı : Trochetuszu Çok güzel bir çalışma, dövme sanatçısı: Troy Slack

Dünyanın En Tehlikeli 10 Çetesi
Makaleler / 14 Haziran 2015

Aslında çete kelimesi bir grup insanı veya bandana takan bir grubu ifade etmek için kullanılır, ama günümüzde daha olumsuz bir anlam taşır. Bugünlerde çeteler bazı suç eylemlerin de yada anti sosyal amaç için bir araya gelen bir grup insan anlamında ifade edebiliyor. Dünyadaki en tehlikeli 10 çeteye göz atalım.   10 – Cosa Nostra   Costa Nostra İtalyan göçü başlamasıyla New York ‘un aşağı doğu yakasına göçeder. Costa Nostra ailesi dünyanın en ünlü Sicilya mafyalarından biridir. Dünya çapında 250.000 üyesi olduğu düşünülür Özellikle New Yorkt ‘taki uyuşturucu trafiğini kontrol etmekte, uluslararası organize süçları işlemekte ve suç gruplarıyla iş birliği yapmaktadırlar. 9 – Crips   Crips yerel çete olarak başlamış ve dünyanın en büyük suç grupları biri haline gelmiştir. 1969 yılında Los Angles,California ‘da kuruldu. Onlar mavi elbise ve mavi bandana takan Afrika ‘lı ve Amerika’lı çete olarak bilinirlerdi. 30.000 – 35.000 üyeleri olduğu tahmin edilmektedir. Bloods çetesi ile acımasız bir savaş halindedirler. Cinayet, Soygun ve uyuşturucu satıcılığı yaptıkları bilinmektedir. Ayrıca meşhur “Crib Walk” yürüyüşleri ile tanınırlar.   8 – Wah Ching   Onlar 1960 ‘ların başlarında San Francisco ‘da kurulan “Dub C” olarak bilinen çinli bir çetedir. Wah Ching özellikle genç erkeklerden oluşan bir çetedir. Kara para aklamakla ve Los Angles ve Doğu…

10 Güzel Kanaviçe Nakış Dövmesi
Makaleler / 8 Haziran 2015

Deriye kanaviçe işlemek her danteli seven insanın hayalidir, bu makalemizde deriye işlenilmiş 10 güzel kanaviçe nakış dövmesini sizlerle paylaşacağız. Dövme sanatının tadını çıkartın. Dövme Sanatçısı: Julaika – Aarhus Tattoo Studio, Denmark. Dövme Sanatçısı: Anich Andrew Dövme Sanatçısı: Anich Andrew Dövme Sanatçısı: Esther Garcia  – Butterfat Studio, Chicago IL Dövme Sanatçısı : Mariette

İçinizdeki fotoğrafçı için, ilham kaynağı 30 kamera dövmesi
Makaleler / 7 Haziran 2015

En yaratıcı kamera dövmeleriyle içinizdeki fotoğrafçıyı çıkartın. İlham kaynağı olabilecek 30 kamera dövmesini sizinle paylaşıyoruz. Geleneksel kamera, Dövme Sanatçısı : Big Kahuna Tattoo Klasik Kamera, Dövme Sanatçısı: Carlox Tattoo Dövme Sanatçısı: Da Silva Tattoo Dövme Sanatçısı: Da Silva Tattoo Dövme Sanatçısı: Dermagrafics Dövme Sanatçısı: Emily Rose Murray   Soyut bir çalışma, dövme sanatçısı: Gulestus Tattoo Nokta çalışması, dövme sanatçısı: Ien Levin Yarım kol özel kamera çalışması, dövme sanatçısı: L’Art Du Point Realistik bir çalışma, dövme sanatçısı: Lucky Draw Tattoos Karga ve Kamera, dövme sanatçısı: Mike Woods Dövme Sanatçısı: Pavel Roch Dövme Sanatçısı: Puedmag Custom Ink Tattoos Parlak bir çalışma, dövme sanatçısı: Remis Tattoo Dövme Sanatçısı: Seth Davidson Kameralı adam, dövme sanatçısı: Speak In Color Dövme sanatçısı: Stay True Tattoo Klasik kamera dövmesi, dövme sanatçısı: Stay True Tattoo Dövme sanatçısı: Tattoo Ligans Geleneksel çalışma, dövme sanatçısı: Three Kings Tattoo Koyu bir çalışma Nikon kamera dövmesi Geleneksel kamera dövmesi Dövme sanatçısı: Remis Tattoo Dövme sanatçısı: Scott Olive Nokta çalışması, dövme sanatçısı: Master Tattoo Eski kamera çalışması, dövme sanatçısı Dövme sanatçısı: Time Travelling Tattoo  

10 Şaşırtıcı Sevimli Kürklü Hayvan Dövmesi
Makaleler / 6 Haziran 2015

Hayvan dövmelerinin modası asla geçmez. İşte çeşitli dövme sanatçılarının hayvan dövmeleri. Bu siyam kedisi birşeyler yerken yakalanmış. Tamam çok tüylü değil ama güzel gözüküyor. Bu şeyde ne, müthiş diyebilir misiniz ? Bambi var. Kiraz çiçekleri ve ötücü bir kuş. Bi şekilde tilki Kediler, kediler, kediler… kedi dövmeleri asla yeterli olmaz. İnsanın en iyi arkadaşı… Şehirde güzel bir gece için hazır. Güzel bir atlıkarınca dövmesi Tüysüz bir kedi ama sevgiye ihtiyacı var. Dövme Sanatçıları : Shannon Richmond, Drew Shallis, Ebony Mellowship ve Eddy-Lou