Motivasyon için en iyi 16 fitness dövmesi

Motivasyon için en iyi 16 fitness dövmesi

Zaten uygun yaşam tarzınızda kendinizi spora adadınız mı? Fitness ve dövmeleri mukemmel birliktelik içine sokan kendinize verdiğiniz ideal vucut sözünü dövmenizle taahhüt etmiş olursunuz.

Fitness dövmeler motivasyon, tutku ve bazen bir hatırlatma için en farklı seçim olacaktır.Fitness dövmelerinden tercih ettiğiniz dövme küçük bile olsa kalıcı dövmeler içinde imrenilen dövmeler arasına girecektir.Çünkü size kattığı motivasyon ve sizin yasam tarzınızı anlatıyor olması dövmenizi ilgi çekici hale getirecektir..Ve evet dövmenizi kaslarınızın olduğu yerlere yaptırabilirsiniz.

Böylece daha seksi ve asi gözükeceksiniz.Sizi vazgeçirmek için söylemiyorum ama dövme vucudunuzda kalıcı olacağı için yaptırdığınız bölgenin daha sonra değişmeyeceğinden emin olmalısınız.Kaslarınızı kaybetme durumunuz var ise bu bölgeyi seçmek iyi bir tercih olmayacaktır.

Yani fit bir vücuda sahip olmak ve hep öyle kalmak için her zaman iyi yemek yemeli,su içmeli,düzenli spor yapmalısınız.Ama unutmayın fit olma süreci, sadece vücudunuz için değil aynı zamanda zihniniz içinde önemli.Antik Romalılar “Sağlıklı vücutla aklıbaşında” anlamına gelen “mens sana in Corpore sano” derdi.

Güç kafanızda, ruhunuzun içindedir. Fitness dövmeler sizin hedeflerinize ulaşmanıza ve istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olacak, hemde beden ve zihni birbirine bağlayacaktır.Hem dövmeye olan tutukunuzu hemde yaşam tarzınıza olan bağlılığınızı göstermek ve sonsuza kadar cildinizde ki dövme ile fitness hayatınıza güçlü bir irade ile devam etmek  istiyorsanız fitness dövmesi sizin için uygun olacaktır.

Belki aşağıdaki dövmeler size ilham verir.Formda kalın !!!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.